מכבי חיפה 2020/21 - נושא רשמי

דיוני מכבי חיפה בכדורגל
BUTTON_POST_REPLY
ירוק 40 שנה
רב עסקן
הודעותCOLON 2376
הצטרףCOLON ג' אפריל 10, 2018 6:40 pm

Re: מכבי חיפה 2020/21 - נושא רשמי

הודעה על ידי ירוק 40 שנה » ד' אפריל 07, 2021 3:57 pm

בירקנפלד כתבCOLON
ד' אפריל 07, 2021 6:05 am
לצערי הבנתי משהו שהתכחשתי אליו עד אתמול. בסוף לעליונות שלנו בהרכב אין רלוונטיות בחצי השני שהם מכניסים בחצי השני כלים שלא נופלים מרמתם מהשחקנים בהרכב הראשון. שבכר מנתח את הנפילות המקצועיות בחצי השני, הוא צודק. הכלים שהיו לו על הספסל היו חלשים מאוד. שנה נוספת שהפערים בסגל יכריעו. השנה זה כואב יותר כי ההרכב באמת טוב יותר
אני לא חושב שזו הבעיה.
עובדה שזה קורה לנו גם מול קבוצות אחרות. אחרי מחצית ראשונה טובה, אנחנו לא עולים למחצית השניה. במקום לתת גז ולגמור משחקים, אנחנו נראים כמו כפ"ס ביום גרוע.
חלק מהעניין נראה לי בגלל שאנחנו לא משנים כלום במחצית, ממשיכים באותה טקטיקה, כאשר כל היריבות משנות טקטיקה/שחקנים במחצית, ועולות אחרת. ואנחנו ממשיכים בשבלונה עוד 15-20 דקות ואז: או שאנחנו חוטפים, או שבכר בסופו של דבר משנה מערך/שחקנים. לא ברור לי למה אנחנו לא עושים שינויים במחצית, ומנסים לכפות על היריבות שלנו להסתגל למצב חדש ולהכנס לבלבול. למה לא לקחת יוזמה, בטח כאשר אנחנו מובילים ?

סמל אישי של המשתמש
hezildo
הכתבות בארכיון של חזי
הודעותCOLON 4157
הצטרףCOLON ג' אפריל 10, 2018 5:50 pm

הודעה על ידי hezildo » ד' אפריל 07, 2021 5:13 pm

ירוק 40 שנה כתבCOLON
ד' אפריל 07, 2021 3:57 pm
אני לא חושב שזו הבעיה.
עובדה שזה קורה לנו גם מול קבוצות אחרות. אחרי מחצית ראשונה טובה, אנחנו לא עולים למחצית השניה. במקום לתת גז ולגמור משחקים, אנחנו נראים כמו כפ"ס ביום גרוע.
חלק מהעניין נראה לי בגלל שאנחנו לא משנים כלום במחצית, ממשיכים באותה טקטיקה, כאשר כל היריבות משנות טקטיקה/שחקנים במחצית, ועולות אחרת. ואנחנו ממשיכים בשבלונה עוד 15-20 דקות ואז: או שאנחנו חוטפים, או שבכר בסופו של דבר משנה מערך/שחקנים. לא ברור לי למה אנחנו לא עושים שינויים במחצית, ומנסים לכפות על היריבות שלנו להסתגל למצב חדש ולהכנס לבלבול. למה לא לקחת יוזמה, בטח כאשר אנחנו מובילים ?
כי אין לנו הרבה אופציות לעשות שינוי, בטח כשרודריגז בחוץ.
תמונה

shay
הודעותCOLON 582
הצטרףCOLON ג' אפריל 10, 2018 4:04 pm

הודעה על ידי shay » ב' אפריל 12, 2021 1:43 pm

שאלו אתמול את גיא לוזון מה ההבדל בין המפגשים מולנו בשבוע שעבר לזה מול הגרמנים אתמול והוא ענה : "מכבי חיפה יותר מוכשרת אבל מכבי תל אביב יותר רעה".
זה בגדול די מסכם את העניין.

בנוסף, ראיתי איפשהו שקיבלנו בליגה 5 שערים משחקני הספסל שלנו.
אצל גרמניה משהו כמו 18. למי שעוד היה ספק לגבי אורך הסגל והספסלים.

BUTTON_POST_REPLY