פוסטים לפייסבוק : נושא רשמי

דיוני מכבי חיפה בכדורגל
BUTTON_POST_REPLY
yerukim
Site Admin
הודעותCOLON 1587
הצטרףCOLON ג' אפריל 10, 2018 11:16 am

פוסטים לפייסבוק : נושא רשמי

הודעה על ידי yerukim » ה' אוגוסט 27, 2020 10:55 pm

לכל מי שבא פשוט לכתוב תוכן טוב, כל דבר שיושב לו על הלב או טור דעה על מכבי/שחר/וולוו, או שסתם בא לו לנסות להשפיע וחושב שהוא רוצה להוציא החוצה - תרשמו פה ואעלה.
קרדיטים יחולקו כמובן באם תצרפו את שימכם בפייסבוק!

fanteni
עם רוסו באולפן
הודעותCOLON 1454
הצטרףCOLON ג' אפריל 10, 2018 3:20 pm

Re: פוסטים לפייסבוק : נושא רשמי

הודעה על ידי fanteni » ו' אוגוסט 28, 2020 12:20 pm

לא פוסט אבל רעיון לפוסט שמישהו ירים את הכפפה וינסח

כל הטיעונים של מתנגדי יענקלך זה שהקבוצה תתפרק ותהיה כמו הפועל ת"א
אז הנה בהפועל ב"ש הבעלים עזבה והם נראים הרבה יותר טוב מאיתנו
קבוצה בלי בעלים!!! מחתימה זרים איכותיים ויקרים ואצלנו עם העלק 100 מיליון תקציב והמחלקת סקאוטינג לא מסוגלים להחתים זר אחד (וגם לא ישראלים) וכרגיל מתרצים בפערים כספיים, זרים לא רוצים לבוא, יש זמן וכל השקרים הרגילים שמאכילים אותנו כל חלון

vadimt
הודעותCOLON 279
הצטרףCOLON ה' אפריל 12, 2018 12:34 pm

הודעה על ידי vadimt » ג' ספטמבר 01, 2020 9:07 am

fanteni כתבCOLON
ו' אוגוסט 28, 2020 12:20 pm
לא פוסט אבל רעיון לפוסט שמישהו ירים את הכפפה וינסח

כל הטיעונים של מתנגדי יענקלך זה שהקבוצה תתפרק ותהיה כמו הפועל ת"א
אז הנה בהפועל ב"ש הבעלים עזבה והם נראים הרבה יותר טוב מאיתנו
קבוצה בלי בעלים!!! מחתימה זרים איכותיים ויקרים ואצלנו עם העלק 100 מיליון תקציב והמחלקת סקאוטינג לא מסוגלים להחתים זר אחד (וגם לא ישראלים) וכרגיל מתרצים בפערים כספיים, זרים לא רוצים לבוא, יש זמן וכל השקרים הרגילים שמאכילים אותנו כל חלון
איזה זרים איכותיים ויקרים? הם הביאו העונה רק זר אחד (אגודלו) והוא לא דרך בחיים באירופה.
כולם מתלהבים מז'וסואה ושוכחים שמדובר בשחן קט רגל שמחרב להם את משחק ההגנה, או מויטור שהוא במרחק פציעה אחת מהקבר, או מאקולטסה שלא כבש אפילו שער אחד בחצי שנה שלו פה.
הכל שם בלוף, קבוצת פח.

KevinDurant
WhatsApp friend
הודעותCOLON 6594
הצטרףCOLON ד' אפריל 11, 2018 12:07 pm

הודעה על ידי KevinDurant » ג' ספטמבר 01, 2020 9:18 am

vadimt כתבCOLON
ג' ספטמבר 01, 2020 9:07 am
איזה זרים איכותיים ויקרים? הם הביאו העונה רק זר אחד (אגודלו) והוא לא דרך בחיים באירופה.
כולם מתלהבים מז'וסואה ושוכחים שמדובר בשחן קט רגל שמחרב להם את משחק ההגנה, או מויטור שהוא במרחק פציעה אחת מהקבר, או מאקולטסה שלא כבש אפילו שער אחד בחצי שנה שלו פה.
הכל שם בלוף, קבוצת פח.
כן כן, ז'וסוואה גרוע, סיינסבורי 10 רמות מעל ויטור, ווילדסחוט הרבה יותר טוב מאקולטסה, על מאבוקה ופוקס ולייו שהיו פה בכלל אין על מה לדבר, זרים איכותיים מאוד

vadimt
הודעותCOLON 279

הודעה על ידי vadimt » ג' ספטמבר 01, 2020 9:28 am

KevinDurant כתבCOLON
ג' ספטמבר 01, 2020 9:18 am
כן כן, ז'וסוואה גרוע, סיינסבורי 10 רמות מעל ויטור, ווילדסחוט הרבה יותר טוב מאקולטסה, על מאבוקה ופוקס ולייו שהיו פה בכלל אין על מה לדבר, זרים איכותיים מאוד
למה אתה יורד לדומגוגיה?
רק סתרתי את הטענה שהם הביא "זרים איכותיים ויקרים", לא השוותי אותם לזרים שלנו. אפשר להכנס לזה אם בא לך אבל זה כבר דיון אחר.

KevinDurant
WhatsApp friend
הודעותCOLON 6594

הודעה על ידי KevinDurant » ג' ספטמבר 01, 2020 9:44 am

vadimt כתבCOLON
ג' ספטמבר 01, 2020 9:28 am
למה אתה יורד לדומגוגיה?
רק סתרתי את הטענה שהם הביא "זרים איכותיים ויקרים", לא השוותי אותם לזרים שלנו. אפשר להכנס לזה אם בא לך אבל זה כבר דיון אחר.
את אגודלו לא ראינו, הביאו עוד 2 זרים ארגנטינאיים בשכר של סביב ה150-180 אלף יורו. ויטור וז'וסווה עדיין זרים ברמה גבוהה לליגה ואקולטסה גם שחקן בסדר גמור.

כוונת המשורר למעלה הייתה שעם מפרק ובלי תקציב הם עשו חלון יפה ולדעתי הם התחזקו מעונה שעברה ולא אתפלא אם הם ילחמו אתנו ועם בית"ר על ההישג העונתי

ab1729
WhatsApp friend
הודעותCOLON 223
הצטרףCOLON ג' אפריל 10, 2018 5:38 pm

הודעה על ידי ab1729 » ג' ספטמבר 01, 2020 10:37 am

אלקוסטה אחלה שחקן, אבל ממש לא זול.
לגבי אגודלו וצמד הארגנטינאים - בואו נחכה ונראה אם הם יהיו דומים יותר לקולאוטי או לאיגנסיו קאנוטו.

vadimt
הודעותCOLON 279

הודעה על ידי vadimt » ג' ספטמבר 01, 2020 11:12 am

KevinDurant כתבCOLON
ג' ספטמבר 01, 2020 9:44 am
את אגודלו לא ראינו, הביאו עוד 2 זרים ארגנטינאיים בשכר של סביב ה150-180 אלף יורו. ויטור וז'וסווה עדיין זרים ברמה גבוהה לליגה ואקולטסה גם שחקן בסדר גמור.

כוונת המשורר למעלה הייתה שעם מפרק ובלי תקציב הם עשו חלון יפה ולדעתי הם התחזקו מעונה שעברה ולא אתפלא אם הם ילחמו אתנו ועם בית"ר על ההישג העונתי
אז זהן שהם לא התחזקו. אם אנחנו היינו מביאים 3 שזרים בלי ניסיון באירופה בשכר של 150 אלף היית צוחק.
בנוזף הם איבדו 3 שחקני הרכב מרכזיים - שוער (שהלך לפאקינג הפועל תא), מגן ימיני (השאלה לצהבת. זה בכלל WTF. תסמונת של קבוצה קטנה) וחלוץ. אז הם נחלשו.

KevinDurant
WhatsApp friend
הודעותCOLON 6594

הודעה על ידי KevinDurant » ג' ספטמבר 01, 2020 12:12 pm

vadimt כתבCOLON
ג' ספטמבר 01, 2020 11:12 am
אז זהן שהם לא התחזקו. אם אנחנו היינו מביאים 3 שזרים בלי ניסיון באירופה בשכר של 150 אלף היית צוחק.
בנוזף הם איבדו 3 שחקני הרכב מרכזיים - שוער (שהלך לפאקינג הפועל תא), מגן ימיני (השאלה לצהבת. זה בכלל WTF. תסמונת של קבוצה קטנה) וחלוץ. אז הם נחלשו.
אתה שוכח שהם קבוצה בפירוק כן? את המגן ימני הם לא רצו והוא תפס שם הרבה כסף והם רצו לקדם במקומו שחקן בית, לגבי החלוץ הוא סתם להם את כל הפיירול והביאו במקומו חלוץ זר, נראה מה יהיה.

שהבאנו שנה שעברה את פוקס, שזה אותו דבר, גם צחקת? הם פועלים במסגרת התקציב שלהם, שהיא הרבה יותר נמוכה משלנו ועושים דברים יפים. זה כמו שתצחק על זה שפ"ת מביאה זרים ב100 אלף יורו ושלא היית מביא אותם.

זה שאתה מביא זרים ב300-400 אלף יורו (לכאורה) רק מגדיל את שוק הזרים שאתה יכול להביא, זה תעודת עניות

lemmacantor
WhatsApp friend
הודעותCOLON 8964
הצטרףCOLON ג' אפריל 10, 2018 3:02 pm

הודעה על ידי lemmacantor » ג' ספטמבר 01, 2020 12:58 pm

סביר להניח שהם יהפכו לבני יהודה 2, גם רואים לפי מינוי מאמן. שזה בסדר אבל זה לא קבוצה תחרותית. בב"ש צריכה להיות קבוצה תחרותית.
אחרי שיסדרו את המגרש וכשיחזור הקהל, אין סיבה שלא יבוא רוכש חדש.
תמונה

vadimt
הודעותCOLON 279

הודעה על ידי vadimt » ג' ספטמבר 01, 2020 1:01 pm

KevinDurant כתבCOLON
ג' ספטמבר 01, 2020 12:12 pm
אתה שוכח שהם קבוצה בפירוק כן? את המגן ימני הם לא רצו והוא תפס שם הרבה כסף והם רצו לקדם במקומו שחקן בית, לגבי החלוץ הוא סתם להם את כל הפיירול והביאו במקומו חלוץ זר, נראה מה יהיה.

שהבאנו שנה שעברה את פוקס, שזה אותו דבר, גם צחקת? הם פועלים במסגרת התקציב שלהם, שהיא הרבה יותר נמוכה משלנו ועושים דברים יפים. זה כמו שתצחק על זה שפ"ת מביאה זרים ב100 אלף יורו ושלא היית מביא אותם.

זה שאתה מביא זרים ב300-400 אלף יורו (לכאורה) רק מגדיל את שוק הזרים שאתה יכול להביא, זה תעודת עניות
כשהבאנו את פוקס בכיתי.
בשורה התחתונה הם נחלשו. אחנו למעט סיינסבורי לא שחררנו אף שחקן הרכב. וגם פה זה היה במטרה להביא מישהו טוב יותר.
אגב גם הצהבת נחלשו, גם ביתר נחלשו (ובכלל בכאוס). מבין כל קבוצות ה"צמרת" אנחנו היחידים שלא איבדו שחקני הרכב.

ובלי קשר, אתה לא רוצה להיות פ"ת. אתה רוצה להתמודד על אליפות. וב"ש זה קבוצת פליאוף עליון גג.

KevinDurant
WhatsApp friend
הודעותCOLON 6594

הודעה על ידי KevinDurant » ג' ספטמבר 01, 2020 1:17 pm

vadimt כתבCOLON
ג' ספטמבר 01, 2020 1:01 pm
כשהבאנו את פוקס בכיתי.
בשורה התחתונה הם נחלשו. אחנו למעט סיינסבורי לא שחררנו אף שחקן הרכב. וגם פה זה היה במטרה להביא מישהו טוב יותר.
אגב גם הצהבת נחלשו, גם ביתר נחלשו (ובכלל בכאוס). מבין כל קבוצות ה"צמרת" אנחנו היחידים שלא איבדו שחקני הרכב.

ובלי קשר, אתה לא רוצה להיות פ"ת. אתה רוצה להתמודד על אליפות. וב"ש זה קבוצת פליאוף עליון גג.
אני מסכים לגבי פוקס, בגלל זה אני לא אוהב את גישת "לחכות ליום האחרון", בטח בעמדה קריטית.

קשה לי להגיד אם הם נחלשו, אני לא יודע מה איכות הזרים שהם הביאו במקום מי שהיה שם. (אגב גם אתה עד לימים האחרונים בנית אך ורק על זרים שגם זה הימור).

לגבי השחרורים, אני חושב שהבעיה שלנו היא שלא שחררנו מספיק. בנוסף לסיינסבורי, היית צריך להביא מגן ימני, מגן שמאלי, קשר אחורי ושחקן כנף אם אתה מעוניין לדבר על אליפות.

אני רוצה להתחזק, לא "להיחלש הכי קצת" ודברים כאלה זה לא זה מבחינתי.

העלאתי את דיון מכבי פ"ת בזרים עם ה100 אלף דולר ואת ב"ש עם זרים ב150-200 אלף דולר כי כל אחד עובד עם הסכומים שלו.

אתה לא יכול להגיד לי שמכבי פ''ת הביאה זרים ב100 אלף דולר וזרים כאלה היית רוצה כי זה מסגרת התקציב שלהם. אם נניח המסגרת שלהם היא 100 אלף דולר, אז הם מביאים זרים ב100 אלף דולר, אם שלך היא 300, אז תביא זרים ב300, אבל תביא.

לגבי ב"ש, לא הייתי מספיד כל כך מהר. ביחס לכל הבעיות שם (מפרק, בלי טרנר וכל הסיפור), הם עבדו יפה.

vadimt
הודעותCOLON 279

הודעה על ידי vadimt » ג' ספטמבר 01, 2020 3:03 pm

KevinDurant כתבCOLON
ג' ספטמבר 01, 2020 1:17 pm
אני מסכים לגבי פוקס, בגלל זה אני לא אוהב את גישת "לחכות ליום האחרון", בטח בעמדה קריטית.

קשה לי להגיד אם הם נחלשו, אני לא יודע מה איכות הזרים שהם הביאו במקום מי שהיה שם. (אגב גם אתה עד לימים האחרונים בנית אך ורק על זרים שגם זה הימור).

לגבי השחרורים, אני חושב שהבעיה שלנו היא שלא שחררנו מספיק. בנוסף לסיינסבורי, היית צריך להביא מגן ימני, מגן שמאלי, קשר אחורי ושחקן כנף אם אתה מעוניין לדבר על אליפות.

אני רוצה להתחזק, לא "להיחלש הכי קצת" ודברים כאלה זה לא זה מבחינתי.

העלאתי את דיון מכבי פ"ת בזרים עם ה100 אלף דולר ואת ב"ש עם זרים ב150-200 אלף דולר כי כל אחד עובד עם הסכומים שלו.

אתה לא יכול להגיד לי שמכבי פ''ת הביאה זרים ב100 אלף דולר וזרים כאלה היית רוצה כי זה מסגרת התקציב שלהם. אם נניח המסגרת שלהם היא 100 אלף דולר, אז הם מביאים זרים ב100 אלף דולר, אם שלך היא 300, אז תביא זרים ב300, אבל תביא.

לגבי ב"ש, לא הייתי מספיד כל כך מהר. ביחס לכל הבעיות שם (מפרק, בלי טרנר וכל הסיפור), הם עבדו יפה.
אבל זרים ב100-150 אלף דולר זה שוק אחר. זה לא זרים שיביאו אליפות. אז עדיף כבר להשאר עם ווילדסחוט שהוא בינוני אבל עדיף על איזה קולומביאני שאתה לא יודע מה תקבל ממנו.
וקשה להביא עכשיו זרים שדורשים ב300-400 אלף בגלל הקורונה. תראה את הצהבת, הם לא הביאו שום זרים.

מבחינתי כל דבר שסוגר את הפער מקרב אותנו לאליפות. זה שנחלשנו הכי קצת - זה טוב. ברור שעדיף להתחזק אבל במצב הנוכחי זה לא פשוט.

KevinDurant
WhatsApp friend
הודעותCOLON 6594

הודעה על ידי KevinDurant » ג' ספטמבר 01, 2020 3:25 pm

vadimt כתבCOLON
ג' ספטמבר 01, 2020 3:03 pm
אבל זרים ב100-150 אלף דולר זה שוק אחר. זה לא זרים שיביאו אליפות. אז עדיף כבר להשאר עם ווילדסחוט שהוא בינוני אבל עדיף על איזה קולומביאני שאתה לא יודע מה תקבל ממנו.
וקשה להביא עכשיו זרים שדורשים ב300-400 אלף בגלל הקורונה. תראה את הצהבת, הם לא הביאו שום זרים.

מבחינתי כל דבר שסוגר את הפער מקרב אותנו לאליפות. זה שנחלשנו הכי קצת - זה טוב. ברור שעדיף להתחזק אבל במצב הנוכחי זה לא פשוט.
אז זרים ב100 אלף דולר קל להביא, אבל בפי 3-4 כסף קשה להביא?

ושנה שעברה, לפני הקורונה, גם היה לנו קל להביא זרים? ובינואר, גם היה קל? ושנים לפני, גם היה קל?

אל תיפול לספין הקורונה, מי שמשלם ורציני, מביא.

BUTTON_POST_REPLY