נושא תשקורת

דיוני מכבי חיפה בכדורגל
BUTTON_POST_REPLY
KevinDurant
WhatsApp friend
הודעותCOLON 6594
הצטרףCOLON ד' אפריל 11, 2018 12:07 pm

נושא תשקורת

הודעה על ידי KevinDurant » ו' יולי 27, 2018 3:37 pm

היה כזה גם בפורום הקודם, ראוי שיהיה גם עכשיו.
נתחיל מזה:

https://twitter.com/NoSport55/status/10 ... 2079947777

תודה אלאך

Yerukim.me
Site Admin
הודעותCOLON 1323
הצטרףCOLON ג' אפריל 10, 2018 11:50 am

Re: נושא תשקורת

הודעה על ידי Yerukim.me » ו' יולי 27, 2018 4:04 pm

נושא טוב
רישום לפורום - כדי שאאשר אתכם יש לפנות למייל בצירוף שם מלא, גיל ושם המשתמש שבחרתם במועד הרישום + לשלוח הודעה ל- Yerukim maccabi בפייסבוק כדי שנוכל לאמת את המשתמש.
בקשות רישום לפורום להפנות למייל:
forumaccabi@gmail.com

GreenWhite
WhatsApp friend
הודעותCOLON 6341
הצטרףCOLON ג' אפריל 10, 2018 8:04 pm

הודעה על ידי GreenWhite » ו' יולי 27, 2018 4:23 pm

באמת טוב

Ramos
עם רוסו באולפן
הודעותCOLON 1190
הצטרףCOLON ג' אפריל 10, 2018 3:57 pm

הודעה על ידי Ramos » ו' יולי 27, 2018 5:08 pm

האמת שרציתי לפתוח נושא כזה, זכור לי מהפורום הקודם ו"למזלנו" לא חסרים חירטוטים.
אבל אני חושב שלכולם ברור שאופירה וברקו, פרימו וזהבי ממגרש פתוח, מוטי פשיקרתי, דורון בן חור והחבר'ה העילגים מרדיו דרום חבורה של חרטטנים אינטרסנטים וחסרי הבנה בסיסית.
גם לספורט1 כמובן לא חסר, הם שוברים שיאים עם המצאות של החתמות וסיכומים.

מעניין אם גם בליגות אחרות החארטות עפות ברמה הזאת. אולי שם לפחות הפרשנים מביניי עניין במשחק..

lemmacantor
WhatsApp friend
הודעותCOLON 8964
הצטרףCOLON ג' אפריל 10, 2018 3:02 pm

הודעה על ידי lemmacantor » ו' יולי 27, 2018 5:16 pm

החלק של הצהוב של החרטות כן. ההבדל שהחלק של האיכותיים יותר גדול לדעתי.
אבל גם בארץ יש פשוט יותר בא לידי ביטוי ברשתות חברתיות.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

תמונה

KevinDurant
WhatsApp friend
הודעותCOLON 6594

הודעה על ידי KevinDurant » ו' יולי 27, 2018 5:31 pm

גם אתמול אגב, פשכה טען שמאיר יפתח ולא מאבוקה.
ושלא נדבר על כל הפעמים שיצחקי הזכיר את רומרו, גם אחרי שמנדז'ק הגיע

lemmacantor
WhatsApp friend
הודעותCOLON 8964

הודעה על ידי lemmacantor » ב' אוגוסט 27, 2018 6:53 pm

אם היה רושם שחיימוב זה רכש אסטרטגי, אז היו מפרסמים
https://www.facebook.com/MhfcNews/photo ... =3&theater
עוד קיץ נגמר, עוד עונה בפתח, ועוד פעם, והפעם הרבה יותר מתמיד, נדמה שאנחנו ניצבים שוב בפני עוד עונת מפח נפש. אפילו את תקוות תחילת העונה שדדו לנו.

כבר 7 שנים שאנחנו ברכבת שדים שהמפעיל שלה נרדם עם המצח ישר על כפתור ה״on״, ואין אפילו רושם של האטה. שחקנים מתחלפים, מאמנים עפים, מנהלים מקצועיים באים ומסבירים לנו על סבלנות וטווח ארוך, ורק יענקל׳ה שחר עם הפרצוף הנרגן והדרעק על המגרש נותרים קבועים.

טוב, האמת שלא ממש. הייתה את העונה שעברה...

אם בתמימותנו חשבנו שהדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות לנו זה מקום שישי, הגיע הסיוט של העונה שעברה והבהיר לנו שיש לבאר הזו תחתית עמוקה הרבה מעבר למה שאי פעם האמנו שנראה.

והקיץ הזה? המשך ישיר של העונה שלפניו. אף אחד לא ביקש ולא רצה 14 שחקנים חדשים, אבל כל כך הרבה ליקויים נותרו ללא טיפול, כל מטרה ישראלית הוחמצה באופן מעורר השתאות וזרים הגיעו בזירזוף איטי. איכשהו אנחנו תמיד קופצים מקיצוניות של קרוסלת שחקנים בלתי נגמרת לקוטב השני, של מוות בשקית וגורנישט בפחית.

אז אולי תהיה עוד איזו עיסקה מפוצצת, ואולי גם לא.

מה זה משנה? עד שהבחור שיגיע יבין מי נגד מי, יש מצב חזק מאוד שכבר נהיה בים. אלילת המזל שלחה לנו את מכבי תל אביב על הבוקר, ותוצאה רעה שם (שכידוע, איננה חזון נדיר בשנים האחרונות) יכולה לרסק את העונה לפני שהתחילה.

אישית, אני לא זוכר אי פעם עונה שהתחילה עם נקודת פתיחה מוראלית כל כך נמוכה עבורי. אפילו אופטימי חסר תקנה שכמותי מבין שהכי הרבה שאפשר לחלוב מהחבורה הנחמדה והשאפתנית אך הכה מוגבלת בירוק זה מקום רביעי, וגם זה בהתעלות יוצאת דופן.

לא זיהיתי ואני לא מזהה תהליכי בנייה אמיתיים בעבודה של הצוות ההולנדי. בכל מקום ותחת כל עץ רענן ומיקרופון פתוח הטפתי לסבלנות, אבל עושה רושם שבמקום נמלה חרוצה ושקדנית קיבלנו צרצר הולנדי עם חיבה לחופשות בזמן שבו הכי צריך אותו. עזבו כרגע את נצחונות הפירוס בגביע הטוטו, ממש כמו פוגי בשיר ״למור אלבי״, אני אומר לחברים אחרי כל משחק שלנו: ״חבר׳ה, זה לא זה״.

כמובן, קיים גם הסיכוי שאנחנו טועים. יכול להיות שמוחמד אלאך הוא גאון ויצליח להעמיד כאן קבוצה למופת שתפתיע ותצליח לייצב את המועדון אחרי השנים הקשות. ואין דבר שאני אישית רוצה יותר מאשר לטעות כאן טעות מרה ולהרים למוחמד אלאך כפיים וכבוד.
אבל גם אם זה נכון – עדיין קיימת תחושה שאפשר היה להשיג הרבה הרבה יותר הקיץ הזה.

מכבי תל אביב כבולה בשלשלאות הפייר פליי, הפועל באר שבע נכנסה לספירלת טימטום בהחלטות הזויות שמזכירות יותר אותנו בימי השיא, בית״ר התבחבשה עם רוכש עד לפני שבועיים (וגם אחריו מביאה בעיקר שחקנים שרשום עליהם ״זהירות שביר״) והשאר בכלל לא יכולות לדגדג את היכולות הכלכליות של המועדון.

עם יותר רעב, עם יותר שיניים, עם יותר נחישות, יכולנו לבנות קבוצה חזקה שתהיה פקטור אמיתי, שתהיה מכבי חיפה פור גאד סייק!!!
הרי כל הכדורגל הישראלי בנוי על אותו השטיק – אוסף בינוניים שמתוחזק בשלושה-ארבעה תותחים יבטיח לך לכל הפחות מאבק אליפות עד הסוף.

וכאן מגיעה הפנייה שרלוונטית לאדם אחד – זה שכאן כל הזמן, אדם יקר, אדם שהמועדון יקר לו ומי שהביא אותנו למעמד שבו אנחנו נמצאים (עדיין) היום.

איך יכול להיות שממועדון שקובע טרנדים, מסמן את שביל הזהב לאחרים, הפכנו להיות מועדון ששובר את שיאי העליבות של עצמו משנות השבעים, ימים בהם התנדנד בין ליגות? איך יכול להיות שריצה לאליפות, עזוב זכייה, הפכה לסימן שאלה? איך יכול להיות שאחרי עונת שפל כזו אתה לא משתגע? איך יכול להיות שהאופציה לסבלנות עלק בליגת הפח אשפה המדורדרת הזו בכלל קיימת כאן? איך יכול להיות שתחת כנפיך, במשמרת שלך, המועדון הזה מידרדר בצורה כזו שמדברים איתנו על מקום פחות ממקום ראשון כהישג? הרי לא נותר לך עוד זמן רב כראש המערכת, ככה אתה רוצה להיזכר? כמי ששיחרר מידיו את המועדון במצב גרוע יותר מהמצב בו קיבל אותו? (כמובן, לא כלכלית, אבל לבטח מקצועית)

אישית, אני מרגיש שהקיץ הזה מצא את הגבול שלי, כזה שלאחריו תבוא פעולה דרסטית. אנחנו נגיע ונתמוך במחזורים הראשונים, אבל אם זה הולך לכיוון שאני חושב שיילך, אני כבר לא מתכוון לשתף עם הפארסה הזו פעולה ואני מתכוון להשאיר את הכיסא שלי ריק, עד שנשוב ונראה שאפתנות, רצינות וכיוון למקומות שבהם מכבי חיפה אמורה, צריכה וחייבת להיות.

אין דבר שאני רוצה שיקרה פחות, באמת. אין דבר שאני אוהב יותר מלהיות במשחק עם המשפחה הירוקה ואין דבר שמרומם את רוחי בכל העולם הזה יותר מכדור ירוק ברשת. אבל אי אפשר להעמיד פנים ולהשלים עם הפיכת מכבי חיפה לעוד קבוצה. לפחות לא מבחינתי.

אז עם כל הכבוד, ובאמת שיש לי כבוד עצום אליך, אני מבקש ממך, יענקל׳ה, בדחילו ורחימו, שתחשוב על המורשת, המסורת והעתיד של מפעל החיים שלך ותשאל את עצמך לאן אתה מתכוון לנווט את האימפריה הזו.
יענקל׳ה,
לאן?
מדובר בסנג'ר של המועדון ששחר שוב עבד עליו והוא מאוכזב מכך.
תמונה

ירוק 40 שנה
עם רוסו באולפן
הודעותCOLON 1798
הצטרףCOLON ג' אפריל 10, 2018 6:40 pm

הודעה על ידי ירוק 40 שנה » ב' אוגוסט 27, 2018 7:39 pm

רבים ותוהים שואלים כבר כמה שנים - יענקלה, לאן ?
כמה אלפים כבר נתנו לעצמם תשובה ולא חידשו מנויים.

maccabi21
WhatsApp friend
הודעותCOLON 2275
הצטרףCOLON ו' אפריל 13, 2018 9:25 am

הודעה על ידי maccabi21 » ג' אוגוסט 28, 2018 6:35 am

כתבה מצויינת מאתמול בחדשות הספורט:

https://vod.sport5.co.il/?Vc=147&Vi=291330&Page=1

lemmacantor
WhatsApp friend
הודעותCOLON 8964

הודעה על ידי lemmacantor » ג' אוגוסט 28, 2018 6:36 am

רכה. עדיין מצפים משחר שיעשה.
במקום להגיד הדג מסריח מהראש ושחר לא רוצה להצליח ועליו למכור.

שחר אמר עוד ב 2006 שהוא לא מתחרה. ההדרדרות הייתה צפויה. אין לו שאיפות מקצועיות מאז ולכן הוא חיסל את המועדון.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

תמונה

hanuka
הודעותCOLON 803
הצטרףCOLON ג' אפריל 10, 2018 7:12 pm

הודעה על ידי hanuka » ג' אוגוסט 28, 2018 7:46 am

maccabi21 כתבCOLONכתבה מצויינת מאתמול בחדשות הספורט:

https://vod.sport5.co.il/?Vc=147&Vi=291330&Page=1
תמונה

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

StamYap
הודעותCOLON 9
הצטרףCOLON א' אפריל 15, 2018 4:45 pm

הודעה על ידי StamYap » ג' אוגוסט 28, 2018 8:31 am

התשקורת הישראלית ככלל היא פח אשפה. ותשקורת הספורט היא המיץ של הזבל. עדיף לקחת את כל מה שיוצא בתשקורת הספורט כנסיונות מכירה של סוכנים + הנפצות

רונן22
סקאוט מסתננים
הודעותCOLON 9703
הצטרףCOLON ג' אפריל 10, 2018 3:17 pm

הודעה על ידי רונן22 » ג' אוגוסט 28, 2018 8:41 am

lemmacantor כתבCOLON
ב' אוגוסט 27, 2018 6:53 pm
אם היה רושם שחיימוב זה רכש אסטרטגי, אז היו מפרסמים
https://www.facebook.com/MhfcNews/photo ... =3&theater
עוד קיץ נגמר, עוד עונה בפתח, ועוד פעם, והפעם הרבה יותר מתמיד, נדמה שאנחנו ניצבים שוב בפני עוד עונת מפח נפש. אפילו את תקוות תחילת העונה שדדו לנו.

כבר 7 שנים שאנחנו ברכבת שדים שהמפעיל שלה נרדם עם המצח ישר על כפתור ה״on״, ואין אפילו רושם של האטה. שחקנים מתחלפים, מאמנים עפים, מנהלים מקצועיים באים ומסבירים לנו על סבלנות וטווח ארוך, ורק יענקל׳ה שחר עם הפרצוף הנרגן והדרעק על המגרש נותרים קבועים.

טוב, האמת שלא ממש. הייתה את העונה שעברה...

אם בתמימותנו חשבנו שהדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות לנו זה מקום שישי, הגיע הסיוט של העונה שעברה והבהיר לנו שיש לבאר הזו תחתית עמוקה הרבה מעבר למה שאי פעם האמנו שנראה.

והקיץ הזה? המשך ישיר של העונה שלפניו. אף אחד לא ביקש ולא רצה 14 שחקנים חדשים, אבל כל כך הרבה ליקויים נותרו ללא טיפול, כל מטרה ישראלית הוחמצה באופן מעורר השתאות וזרים הגיעו בזירזוף איטי. איכשהו אנחנו תמיד קופצים מקיצוניות של קרוסלת שחקנים בלתי נגמרת לקוטב השני, של מוות בשקית וגורנישט בפחית.

אז אולי תהיה עוד איזו עיסקה מפוצצת, ואולי גם לא.

מה זה משנה? עד שהבחור שיגיע יבין מי נגד מי, יש מצב חזק מאוד שכבר נהיה בים. אלילת המזל שלחה לנו את מכבי תל אביב על הבוקר, ותוצאה רעה שם (שכידוע, איננה חזון נדיר בשנים האחרונות) יכולה לרסק את העונה לפני שהתחילה.

אישית, אני לא זוכר אי פעם עונה שהתחילה עם נקודת פתיחה מוראלית כל כך נמוכה עבורי. אפילו אופטימי חסר תקנה שכמותי מבין שהכי הרבה שאפשר לחלוב מהחבורה הנחמדה והשאפתנית אך הכה מוגבלת בירוק זה מקום רביעי, וגם זה בהתעלות יוצאת דופן.

לא זיהיתי ואני לא מזהה תהליכי בנייה אמיתיים בעבודה של הצוות ההולנדי. בכל מקום ותחת כל עץ רענן ומיקרופון פתוח הטפתי לסבלנות, אבל עושה רושם שבמקום נמלה חרוצה ושקדנית קיבלנו צרצר הולנדי עם חיבה לחופשות בזמן שבו הכי צריך אותו. עזבו כרגע את נצחונות הפירוס בגביע הטוטו, ממש כמו פוגי בשיר ״למור אלבי״, אני אומר לחברים אחרי כל משחק שלנו: ״חבר׳ה, זה לא זה״.

כמובן, קיים גם הסיכוי שאנחנו טועים. יכול להיות שמוחמד אלאך הוא גאון ויצליח להעמיד כאן קבוצה למופת שתפתיע ותצליח לייצב את המועדון אחרי השנים הקשות. ואין דבר שאני אישית רוצה יותר מאשר לטעות כאן טעות מרה ולהרים למוחמד אלאך כפיים וכבוד.
אבל גם אם זה נכון – עדיין קיימת תחושה שאפשר היה להשיג הרבה הרבה יותר הקיץ הזה.

מכבי תל אביב כבולה בשלשלאות הפייר פליי, הפועל באר שבע נכנסה לספירלת טימטום בהחלטות הזויות שמזכירות יותר אותנו בימי השיא, בית״ר התבחבשה עם רוכש עד לפני שבועיים (וגם אחריו מביאה בעיקר שחקנים שרשום עליהם ״זהירות שביר״) והשאר בכלל לא יכולות לדגדג את היכולות הכלכליות של המועדון.

עם יותר רעב, עם יותר שיניים, עם יותר נחישות, יכולנו לבנות קבוצה חזקה שתהיה פקטור אמיתי, שתהיה מכבי חיפה פור גאד סייק!!!
הרי כל הכדורגל הישראלי בנוי על אותו השטיק – אוסף בינוניים שמתוחזק בשלושה-ארבעה תותחים יבטיח לך לכל הפחות מאבק אליפות עד הסוף.

וכאן מגיעה הפנייה שרלוונטית לאדם אחד – זה שכאן כל הזמן, אדם יקר, אדם שהמועדון יקר לו ומי שהביא אותנו למעמד שבו אנחנו נמצאים (עדיין) היום.

איך יכול להיות שממועדון שקובע טרנדים, מסמן את שביל הזהב לאחרים, הפכנו להיות מועדון ששובר את שיאי העליבות של עצמו משנות השבעים, ימים בהם התנדנד בין ליגות? איך יכול להיות שריצה לאליפות, עזוב זכייה, הפכה לסימן שאלה? איך יכול להיות שאחרי עונת שפל כזו אתה לא משתגע? איך יכול להיות שהאופציה לסבלנות עלק בליגת הפח אשפה המדורדרת הזו בכלל קיימת כאן? איך יכול להיות שתחת כנפיך, במשמרת שלך, המועדון הזה מידרדר בצורה כזו שמדברים איתנו על מקום פחות ממקום ראשון כהישג? הרי לא נותר לך עוד זמן רב כראש המערכת, ככה אתה רוצה להיזכר? כמי ששיחרר מידיו את המועדון במצב גרוע יותר מהמצב בו קיבל אותו? (כמובן, לא כלכלית, אבל לבטח מקצועית)

אישית, אני מרגיש שהקיץ הזה מצא את הגבול שלי, כזה שלאחריו תבוא פעולה דרסטית. אנחנו נגיע ונתמוך במחזורים הראשונים, אבל אם זה הולך לכיוון שאני חושב שיילך, אני כבר לא מתכוון לשתף עם הפארסה הזו פעולה ואני מתכוון להשאיר את הכיסא שלי ריק, עד שנשוב ונראה שאפתנות, רצינות וכיוון למקומות שבהם מכבי חיפה אמורה, צריכה וחייבת להיות.

אין דבר שאני רוצה שיקרה פחות, באמת. אין דבר שאני אוהב יותר מלהיות במשחק עם המשפחה הירוקה ואין דבר שמרומם את רוחי בכל העולם הזה יותר מכדור ירוק ברשת. אבל אי אפשר להעמיד פנים ולהשלים עם הפיכת מכבי חיפה לעוד קבוצה. לפחות לא מבחינתי.

אז עם כל הכבוד, ובאמת שיש לי כבוד עצום אליך, אני מבקש ממך, יענקל׳ה, בדחילו ורחימו, שתחשוב על המורשת, המסורת והעתיד של מפעל החיים שלך ותשאל את עצמך לאן אתה מתכוון לנווט את האימפריה הזו.
יענקל׳ה,
לאן?
מדובר בסנג'ר של המועדון ששחר שוב עבד עליו והוא מאוכזב מכך.
שמע לפחות הוא מבין מזה מכבי חיפה, יודע שמכבי חיפה צריכה להיות תמיד בטופ
חלק גדול מהאוהדים שלנו התרגלו לבינוניות, תן להם מקום בפלייאוף העליון והם מאושרים. זה הכי מפחיד. הם נותנים לשחר להפוך אותנו למועדון סתמי
האוהדים האלה מזיקים למועדון יותר משחר
נערך לאחרונה על ידי 2 בתאריך רונן22, נערך 0 פעמים בסך הכל.
סערה ברחוב הספורטיבי בחיפה.
לרמות לרמות לרמות
כפי שנחשף ב-MHOD

lemmacantor
WhatsApp friend
הודעותCOLON 8964

הודעה על ידי lemmacantor » ג' אוגוסט 28, 2018 8:46 am

שחר לגמרי חינך את הקהל כמו שרצה.

אבל הוא גם מביא אנשי מקצוע בהתאם, שבאים ומכוונים למקום 5-6. אלאך חושב שפה זה ויטסה.
תמונה

KevinDurant
WhatsApp friend
הודעותCOLON 6594

הודעה על ידי KevinDurant » ג' אוגוסט 28, 2018 8:56 am

lemmacantor כתבCOLON
ג' אוגוסט 28, 2018 8:46 am

אבל הוא גם מביא אנשי מקצוע בהתאם, שבאים ומכוונים למקום 5-6. אלאך חושב שפה זה ויטסה.
זה פשוט לא נכון. התכנית של אלאך הייתה להעמיד שלד ולהגיע לאירופה העונה ובשנה הבאה להתמודד על אליפות. מה שמתאים לך לאג'נדות אבל

lemmacantor
WhatsApp friend
הודעותCOLON 8964

הודעה על ידי lemmacantor » ג' אוגוסט 28, 2018 9:06 am

זה מה שהוא אמר. שוב אני לא רואה תוכנית הגיונית שלו. אני יודע את מי הוא לא רצה להחליף ועם איזה שוער רצה לרוץ ואיך הוא רק מתלבט.
זה מצטרף לפעולות שלו עוד בעונה שעברה.

ומנהל מקצועי שמוסר איזשהי תוכנית רכש ואז יוצא לנפוש 3 שבועות בתקופה הכי קריטית, כשהוא למעשה מתנתק, הוא מראה חוסר רצינות, ובמערכת שלנו בה בכל מקרה גורמים עובדים אחד נגד השני ולא אחד עם השני, הוא טרף קל.
אני באמת לא שוכנעתי שהוא בא לכאן להצליח.

המערכת לא משדרת רצינות, אלאך לא תופס את זה רציני וגם אותו לא תופסים כרציני.

צריכים איש שיקח פיקוד ושליטה על הנושא המקצועי. ברור לי ששחר לא יתן לאדם כזה להגיע.
תמונה

Ramos
עם רוסו באולפן
הודעותCOLON 1190

הודעה על ידי Ramos » ג' אוגוסט 28, 2018 9:10 am

lemmacantor כתבCOLON

די נו, כי אנשי מקצוע מאוסטריה וינה, אנדרלכט וספורטינג ליסבון עומדים בתור להגיע לפה.
לא אמרת שלא צריך איש מקצוע בכלל ומספיק אלישע?

יש דברים שאני מסכים איתך לחלוטין ויש דברים שאתה סתם כותב פה שיתאימו ל'אני מאמין' שלך.

והטעות הכי גדולה של הקהל זה שהוא עדיין לא הפנים שהסגל שלנו לא יכול בחלון אחד להפוך לסגל לאליפות. אף קבוצה ישראלית לא עשתה את זה.
אין מספיק כישרון ישראלי לשלוש קבוצות בכירות והישראלים לא ממהרים להגיע לפה.
צריך לדאוג בעונה הזאת שעוואד, נטע, חבשי וזנטי ימצאו את המקום שלהם, יש לנו סוף סוף שוער, חבל שלא הגיע לכאן לפחות עוד זר דומיננטי אחד אבל זה לא אמור למנוע מהקבוצה להגיע לפלייאוף עליון.
וכן, פלייאוף עליון זאת המטרה. הסגל חלש והשם 'מכבי חיפה' לא יריץ אותך לצמרת.

KevinDurant
WhatsApp friend
הודעותCOLON 6594

הודעה על ידי KevinDurant » ג' אוגוסט 28, 2018 9:16 am

lemmacantor כתבCOLON
ג' אוגוסט 28, 2018 9:06 am
זה מה שהוא אמר. שוב אני לא רואה תוכנית הגיונית שלו. אני יודע את מי הוא לא רצה להחליף ועם איזה שוער רצה לרוץ ואיך הוא רק מתלבט.

ומנהל מקצועי שמוסר איזשהי תוכנית רכש ואז יוצא לנפוש 3 שבועות בתקופה הכי קריטית, כשהוא למעשה מתנתק, הוא מראה חוסר רצינות, ובמערכת שלנו בה בכל מקרה גורמים עובדים אחד נגד השני ולא אחד עם השני, הוא טרף קל.

צריכים איש שיקח פיקוד ושליטה על הנושא המקצועי. ברור לי ששחר לא יתן לאדם כזה להגיע.
הוא לא אמר אף פעם על מקום 5-6 ושאלו אותו את זה גם 50 אלף פעם בראיון והוא הכחיש את זה. הייתה לו תכנית הגיונית, אחרי שכל מה שהוא רצה נפל הוא לא אלתר מספיק ו"קפא במקום".
גם אנשים מתוך המערכת אומרים, הוא בן אדם שמבין מאוד בכדורגל וסופר מקצועי וכיף לשמוע אותו מדבר על מה הוא רוצה שיהיה פה מהבחינה הזו אבל הוא לא מתאים לפה מבחינת המערכת. כמו שרשמת, גורמים שעובדים אחד נגד השני ולא חותכים עסקאות. אין לי ספק שבמערכת שנותנת לו את מה שהוא מבקש ושיש אתו אנשים שרוצים להצליח ונלחמים כדי להתקדם הוא יכל להצליח. אבל פה זה לא המצב.
אלאך הוא לא האיש שיעמוד בראש מו''מ, יישב על הגדר ויציב אולטימטומים וכנראה שזה מתאים למי שמינה אותו.
אם אתה רוצה, אני יכול לכתוב לך בפרטי דברים שידועים לי מתחילת החלון ומה היה הרעיון של אלאך בהרחבה.
Ramos כתבCOLON
ג' אוגוסט 28, 2018 9:10 am
lemmacantor כתבCOLON

די נו, כי אנשי מקצוע מאוסטריה וינה, אנדרלכט וספורטינג ליסבון עומדים בתור להגיע לפה.

יש דברים שאני מסכים איתך לחלוטין ויש דברים שאתה סתם כותב פה שיתאימו ל'אני מאמין' שלך.

והטעות הכי גדולה של הקהל זה שהוא עדיין לא הפנים שהסגל שלנו לא יכול בחלון אחד להפוך לסגל לאליפות. אף קבוצה ישראלית לא עשתה את זה.
צריך לדאוג בעונה הזאת שעוואד, נטע, חבשי וזנטי ימצאו את המקום שלהם, יש לנו סוף סוף שוער, חבל שלא הגיע לכאן לפחות עוד זר דומיננטי אחד אבל זה לא אמור למנוע מהקבוצה להגיע לפלייאוף עליון.
אם לא הסיטואציה הנוחה שהייתה עם ב''ש חיימוב לא היה מגיע לפה. אף אחד לא רצה בעונה אחת סגל לאליפות ואף אחד לא ציפה לזה. כולם רצו, בדיוק כמו אלאך אגב, להגיע לאירופה ולבנות שלד ובסיס. בשורה התחתונה, הבסיס הישראלי למעט חיימוב וחבשי (שחזר מהשאלה) לא השתנה וזה כישלון.

אם תמשיך לבנות על נטע, עוואד וזנטי אתה לא תגיע לשום מקום. הם לא עשו שום דבר בקריירת הבוגרים שלהם שמצדיק את ההייפ האדיר שיש עליהם.

lemmacantor
WhatsApp friend
הודעותCOLON 8964

הודעה על ידי lemmacantor » ג' אוגוסט 28, 2018 9:18 am

אז מנהל מקצועי זה לא תפקיד שצריך לקפוא בו. לא כל דבר אפשר להשיג, ושוב יש שחקני אשפה שהוא כן רצה להשאיר. מה זה קשור דוס סנטוס להסלביינק או ורד?
תמיד צריכות להיות מספר אופציות לעמדות. ושוב איך אמורים להתייחס ברצינות למישהו שזורק איזה רשימה ויוצא לנפוש 3 שבועות? זה מנהל מקצועי אמיתי?
הוא רק משחק לידי שחר שמטרתו להוכיח שזה מודל שלא יעבוד כפי שהוא טען בעצמו ב - 2015.

ומי מצפה מאלאך תוך חלון אחד לבנות קבוצה לאליפות? לא ראיתי אף דרישה כזו מצד אף אוהד.
אלאך שורה תחתונה לא עשה כלום.
תמונה

Ramos
עם רוסו באולפן
הודעותCOLON 1190

הודעה על ידי Ramos » ג' אוגוסט 28, 2018 9:22 am

KevinDurant כתבCOLON
ג' אוגוסט 28, 2018 9:16 am
lemmacantor כתבCOLON

הוא לא אמר אף פעם על מקום 5-6 ושאלו אותו את זה גם 50 אלף פעם בראיון והוא הכחיש את זה. הייתה לו תכנית הגיונית, אחרי שכל מה שהוא רצה נפל הוא לא אלתר מספיק ו"קפא במקום".
גם אנשים מתוך המערכת אומרים, הוא בן אדם שמבין מאוד בכדורגל וסופר מקצועי וכיף לשמוע אותו מדבר על מה הוא רוצה שיהיה פה מהבחינה הזו אבל הוא לא מתאים לפה מבחינת המערכת. כמו שרשמת, גורמים שעובדים אחד נגד השני ולא חותכים עסקאות. אין לי ספק שבמערכת שנותנת לו את מה שהוא מבקש ושיש אתו אנשים שרוצים להצליח ונלחמים כדי להתקדם הוא יכל להצליח. אבל פה זה לא המצב.
אלאך הוא לא האיש שיעמוד בראש מו''מ, יישב על הגדר ויציב אולטימטומים וכנראה שזה מתאים למי שמינה אותו.
אם אתה רוצה, אני יכול לכתוב לך בפרטי דברים שידועים לי מתחילת החלון ומה היה הרעיון של אלאך בהרחבה.
Ramos כתבCOLON
lemmacantor כתבCOLON

אם לא הסיטואציה הנוחה שהייתה עם ב''ש חיימוב לא היה מגיע לפה. אף אחד לא רצה בעונה אחת סגל לאליפות ואף אחד לא ציפה לזה. כולם רצו, בדיוק כמו אלאך אגב, להגיע לאירופה ולבנות שלד ובסיס. בשורה התחתונה, הבסיס הישראלי למעט חיימוב וחבשי (שחזר מהשאלה) לא השתנה וזה כישלון.

אם תמשיך לבנות על נטע, עוואד וזנטי אתה לא תגיע לשום מקום. הם לא עשו שום דבר בקריירת הבוגרים שלהם שמצדיק את ההייפ האדיר שיש עליהם.
אתה חייב לבנות על השחקנים הצעירים שלך כי אתה חייב בסיס ישראלי. איזה ישראלים אתה רוצה להביא? אף ישראלי בכיר לא ינחת כאן. וכמו חיימוב, גם ורד שדיברו עליו פה רבות והפכו אותו למסי (לא שהייתי מתנגד שהוא יהיה כאן) היה אמור להגיע כתוצאה מהסיטואציה הנוחה.

כרגע? סיטואציות נוחות כאלו זה כל מה שיש לך כדי להנחית פה ישראלי בכיר. עד אז תדאג שהישראלים שעוד כן יש להם פוטנציאל כלשהו ישחקו.

KevinDurant
WhatsApp friend
הודעותCOLON 6594

הודעה על ידי KevinDurant » ג' אוגוסט 28, 2018 9:26 am

lemmacantor כתבCOLON
ג' אוגוסט 28, 2018 9:18 am
אז מנהל מקצועי זה לא תפקיד שצריך לקפוא בו. לא כל דבר אפשר להשיג, ושוב יש שחקני אשפה שהוא כן רצה להשאיר. מה זה קשור דוס סנטוס להסלביינק או ורד?
תמיד צריכות להיות מספר אופציות לעמדות. ושוב איך אמורים להתייחס ברצינות למישהו שזורק איזה רשימה ויוצא לנפוש 3 שבועות? זה מנהל מקצועי אמיתי?
הוא רק משחק לידי שחר שמטרתו להוכיח שזה מודל שלא יעבוד כפי שהוא טען בעצמו ב - 2015.

ומי מצפה מאלאך תוך חלון אחד לבנות קבוצה לאליפות? לא ראיתי אף דרישה כזו מצד אף אוהד.
אלאך שורה תחתונה לא עשה כלום.
אני מסכים. אחת הביקורות הגדולות שלי כלפיו הייתה ההשארה של דוס סנטוס ומאבוקה. מבחינתי אף זר (אולי למעט ריינן שלא ראינו מספיק) לא היה צריך להישאר מהעונה של לוזון. דור מלול לא פחות ממאבוקה והרבה יותר מתאים לשיטה של ההולנדים (שחקן הרבה יותר טכני ממאבוקה והיה עוזר בהנעת כדור מאחורה וגם שחקן הגנה טוב יותר).
יש רשימה של למעלה מ100 שחקנים לחיזוק, זרים וישראלים.
אבל אתה לא במצב שאתה יכול לוותר על ישראלים בכירים ולצערי החזיקו אותנו בביצים בכל עסקה. היית צריך לחכות לורד, לחכות לסבע, לחכות לאולסק ובמערכת שאין מי שחותך מו''מ ומי שסוגר אותו במהירות, זה לפעמים עובד (כמו עם מנדז'ק) ולפעמים לא עובד, כמו כל הישראלים שאלאך ביקש.
נניח ואלאך חושב שהוא חייב להביא מגן שמאלי. עד שאופציית טאלב לא יורדת מהפרק, הוא לא יכול להביא לשם זר והוא נתקע. נניח והוא רוצה קשר לאגף, עד שורד לא נופל, אי אפשר להביא לשם זר וזה תוקע את כל התכניות. למשל, כרגע, עד שלא יתבהר המצב עם סולומון, לא מתקדמים עם זרים שמועמדים ורוצים להביא, כי צריך להחליט אם רוצים שחקן אגף או קשר התקפי. ובכללי, במשך כל החלון הזה, בגלל שאין מי שייקח את המו''מ לידיים ויטיס אותו קדימה (כמו ניר ברקת שסגר המון עסקאות עבור ב''ש והוא שועל מו''מ רציני), קשה מאוד להתקדם עם זרים. עם המו''מ לגבי סולומון ייסגר זה אך ורק בזכות שחר, על השאר בן דוב אחראי
Ramos כתבCOLON
ג' אוגוסט 28, 2018 9:22 am
KevinDurant כתבCOLON
ג' אוגוסט 28, 2018 9:16 am
lemmacantor כתבCOLON

Ramos כתבCOLON

אתה חייב לבנות על השחקנים הצעירים שלך כי אתה חייב בסיס ישראלי. איזה ישראלים אתה רוצה להביא? אף ישראלי בכיר לא ינחת כאן. וכמו חיימוב, גם ורד שדיברו עליו פה רבות והפכו אותו למסי (לא שהייתי מתנגד שהוא יהיה כאן) היה אמור להגיע כתוצאה מהסיטואציה הנוחה.

כרגע? סיטואציות נוחות כאלו זה כל מה שיש לך כדי להנחית פה ישראלי בכיר. עד אז תדאג שהישראלים שעוד כן יש להם פוטנציאל כלשהו ישחקו.
על סמך מה קבעת שנטע, עוואד וזנטי הם עם פוטנציאל כלשהו? מה מבדיל בין ירדן שועה לעוואד? בין דן ביטון לזנטי?

lemmacantor
WhatsApp friend
הודעותCOLON 8964

הודעה על ידי lemmacantor » ג' אוגוסט 28, 2018 9:32 am

KD שוב תפקיד של מנהל מקצועי לקבוע סדר עדיפויות נכון של עמדות לחיזוק ובהתאם גם לתכנן מכסת זרים. לא לחכות למזל של הרגע האחרון.
זה הכי לא מנהל מקצועי. אם חסר לך מגן שמאלי נורמלי, אתה לא מביא לפה עמוד חשמל זר לחוד שאין סיכוי שיצליח, אתה מביא מגן שמאלי זר נורמלי ובחוד אפשר להסתדר עם רוקאביצה ולהביא שחקן התקפה ישראלי לרוטציה.
זו רק דוגמא אחת.

אצלינו כל הזמן מחכים ומתלבטים עד הרגע האחרון. לא חותכים דברים וכמובן נופלים. גם נתקעים עם רכש של הרגע האחרון אחר כך.
שוב מה אלאך חידש כאן? כלום.
תמונה

KevinDurant
WhatsApp friend
הודעותCOLON 6594

הודעה על ידי KevinDurant » ג' אוגוסט 28, 2018 9:36 am

lemmacantor כתבCOLON
ג' אוגוסט 28, 2018 9:32 am
KD שוב תפקיד של מנהל מקצועי לקבוע סדר עדיפויות נכון של עמדות לחיזוק ובהתאם גם לתכנן מכסת זרים. לא לחכות למזל של הרגע האחרון.
זה הכי לא מנהל מקצועי. אם חסר לך מגן שמאלי נורמלי, אתה לא מביא לפה עמוד חשמל זר לחוד שאין סיכוי שיצליח, אתה מביא מגן שמאלי זר נורמלי ובחוד אפשר להסתדר עם רוקאביצה ולהביא שחקן התקפה ישראלי לרוטציה.
זו רק דוגמא אחת.

אצלינו כל הזמן מחכים ומתלבטים עד הרגע האחרון. לא חותכים דברים וכמובן נופלים. גם נתקעים עם רכש של הרגע האחרון אחר כך.
היה סדר עדיפויות נכון, והוא ביקש 5-6 ישראלים, חלקם בכירים יותר, חלקם בכירים פחות והגיעו מתוכם 0. זה תקין לטעמך? אמרתי לך, אם אתה רוצה, אני יכול להרחיב יותר בפרטי ולהיכנס לפרטי פרטים ולהגיד לך מה אלאך ראה פה. הוא אישית ציפה ללפחות עוד 3-4 שחקני הרכב.

הכישלון הכי גדול מבחינתי של שחר, שהוא הפך את מכבי חיפה מאימפריה ענקית לקבוצה שאין אוהד אחד שחשב באמת שסבע וסולומון יגיעו לפה וזה כישלון אדיר

lemmacantor
WhatsApp friend
הודעותCOLON 8964

הודעה על ידי lemmacantor » ג' אוגוסט 28, 2018 9:40 am

עוד פעם אני מכיר בכך ששחר הוא הבעיה העיקרית. אני בכלל לא הייתי ממליץ למנהל מקצועי לעבוד עם שחר.
אבל מנסה להסביר איך בכל זאת אלאך כן היה עוזר לעצמו. להביא רכש ראשון את קראמר זה כבר מראה שאלאך ליצן ולא תכנן כלום.
מצידי שרק את חיימוב ניתן להשיג מהישראלים, אבל הוא היה צריך לזרוק 5 זרים ולמצוא במקומם תחליפים זרים בזמן ובעמדות הכי נחוצות.

ושוב אם שחר לא נותן לו לעשות בכלל כלום אז שיתפטר. שלא ישחק לידיים שלו.
תמונה

ברק.י
רב עסקן
הודעותCOLON 2097
הצטרףCOLON ו' אפריל 13, 2018 1:55 pm

הודעה על ידי ברק.י » ג' אוגוסט 28, 2018 9:48 am

lemmacantor כתבCOLON
ג' אוגוסט 28, 2018 9:40 am
עוד פעם אני מכיר בכך ששחר הוא הבעיה העיקרית. אני בכלל לא הייתי ממליץ למנהל מקצועי לעבוד עם שחר.
אבל מנסה להסביר איך בכל זאת אלאך כן היה עוזר לעצמו. להביא רכש ראשון את קראמר זה כבר מראה שאלאך ליצן ולא תכנן כלום.
מצידי שרק את חיימוב ניתן להשיג מהישראלים, אבל הוא היה צריך לזרוק 5 זרים ולמצוא במקומם תחליפים זרים בזמן ובעמדות הכי נחוצות.

קראמר לפי הפרסומים בתקשורת, זו רכישה דווקא של רוטן.
אם זה באמת כך, אלאך לא קיבל אפילו שחקן אחד שהיה בסדר העדיפויות שלו, בהתחשב בזה שמנדז'ק גם לא היה העדיפות הראשונה.

ברק.י
רב עסקן
הודעותCOLON 2097
הצטרףCOLON ו' אפריל 13, 2018 1:55 pm

הודעה על ידי ברק.י » ג' אוגוסט 28, 2018 9:49 am

KevinDurant כתבCOLON
ג' אוגוסט 28, 2018 9:36 am
lemmacantor כתבCOLON
ג' אוגוסט 28, 2018 9:32 am
זו רק דוגמא אחת.

היה סדר עדיפויות נכון, והוא ביקש 5-6 ישראלים, חלקם בכירים יותר, חלקם בכירים פחות והגיעו מתוכם 0. זה תקין לטעמך? אמרתי לך, אם אתה רוצה, אני יכול להרחיב יותר בפרטי ולהיכנס לפרטי פרטים ולהגיד לך מה אלאך ראה פה. הוא אישית ציפה ללפחות עוד 3-4 שחקני הרכב.

הכישלון הכי גדול מבחינתי של שחר, שהוא הפך את מכבי חיפה מאימפריה ענקית לקבוצה שאין אוהד אחד שחשב באמת שסבע וסולומון יגיעו לפה וזה כישלון אדיר
אני אשמח לשמוע בפרטי מה אתה מכיר בנושא..

KevinDurant
WhatsApp friend
הודעותCOLON 6594

הודעה על ידי KevinDurant » ג' אוגוסט 28, 2018 9:53 am

lemmacantor כתבCOLON

שוב, אני מסכים אתך. אם זה הסגל שאלאך תכנן, אז להביא את קראמר זה כישלון עצום. הבעיה שזה לא הסגל שהוא ראה. מבחינתו היו צריכים להיות פה עוד 3-4 שחקני הרכב ושום דבר לא הגיע. אני אישית הייתי משחרר את כל הזרים, אבל הוא חשב שאפשר לוותר על זה כרגע ולנסות לבנות בסיס. הבעיה שגם אחרי שכל הישראלים נפלו, הוא לא אלתר ולא נסה לשנות משהו (נניח לשחרר את דוס סנטוס/ריינן ולהביא זר נוסף), משהו.
הוא לא חשב שמתוך טאלב, אולסק, ורד, סולומון וסבע הוא יקבל 0. זה לא מוריד ממנו את האשמה, אבל לדעתי, התכנית הראשונית שלו הייתה מצוינת, הבעיה שברגע שהיא נפלה וגם הגיבוי הישראלי שנפל (הוא רצה את ורד כאופציה ראשונה ואת סולומון כבונוס, כלומר אם יגיע, יגיע, אבל לא בנה עליו, ברגע שורד נפל, הלכו על סבע וגם שם נכשלו). לאולסק אין תחליף ישראלי וגם לטאלב, לא הייתי מביא את דוידזאדה בסכומים שרוצים עליו והוא גם ככה לא שחקן גדול, רואים שבית''ר חייבת מגן שמאלי ולא קופצת עליו, מכבי ת''א וויתרה עליו וגם ב''ש לא רוצה אותו.

אחרי שהכל נפל (לא באשמתו כמובן, מכבי חיפה קלאסי ובמקום אחר זה לא היה קורה), הוא היה צריך לנסות לאלתר ולצאת קצת מהקופסה וזה לא קרה ולכן הגענו למצב הזה.

אם ב''ש הייתה הולכת חזק ועד הסוף על החמישה שציינתי למעלה, כמה לדעתך היו מגיעים? או מכבי ת''א בלי הפיירפליי?
ברק.י כתבCOLON
ג' אוגוסט 28, 2018 9:48 am
lemmacantor כתבCOLON

קראמר לפי הפרסומים בתקשורת, זו רכישה דווקא של רוטן.
אם זה באמת כך, אלאך לא קיבל אפילו שחקן אחד שהיה בסדר העדיפויות שלו, בהתחשב בזה שמנדז'ק גם לא היה העדיפות הראשונה.
שום רכש לא הגיע בלי אישור של אלאך. מנדז'ק אכן לא היה העדיפות הראשונה שלו אבל צוות הסקאוטינג שכנע אותו שהקבוצה צריכה קשר אחורי קלאסי והסכימו על מנדז'ק. המועמד הראשי שלו אגב היה מיטשל דונלד אם כבר מדברים על שמות שירדו מהפרק. אלאך ורוטן רצו את קראמר, למרות שצוות הסקאוטינג חשבו שאפשר להביא מישהו אחר. מבין את שני הצדדים בהחלטה הזאת

lemmacantor
WhatsApp friend
הודעותCOLON 8964

הודעה על ידי lemmacantor » ג' אוגוסט 28, 2018 9:58 am

KD עדיין לא הסברת את הקשר בין הישראלים שרצה לשחקנים נכים שרצה להשאיר ונשארו. ואל תכתוב לי כאן שאנחנו עם סאן מנחם/גרשון כמגן שמאלי כי הוא מחכה לטאלב. כי זה לא ריאלי וטפשי לבנות על זה.
אתם רק מוכיחים שאין לו שום כוח אמיתי במועדון ושוב מוכיחים שהוא מיותר למעשה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Apoc
ראש הממשלה הבא
הודעותCOLON 9790
הצטרףCOLON ב' אפריל 16, 2018 3:20 pm

הודעה על ידי Apoc » ג' אוגוסט 28, 2018 10:11 am

אלאך רצה את ההוא ורוטן חושב ככה וידה ידה ידה ממש ניסן קניאס דורון בן דור ואלירן סלב בבן אדם אחד.
בינתיים כל הודעה שלך דוראנט מכילה לפחות שלילה אחת של משהו שאמרת רגע לפני זה. מדהים שאתה בעצמך לא מסוגל לעמוד בקצב של החרטוטים האלה.

GreenWhite
WhatsApp friend
הודעותCOLON 6341
הצטרףCOLON ג' אפריל 10, 2018 8:04 pm

הודעה על ידי GreenWhite » ג' אוגוסט 28, 2018 10:38 am

אלכס אף אחד כולל אתה לא היה מנחש שאחרי 2006 נהיה עם שתי אליפויות ב12 שנה.

BUTTON_POST_REPLY